Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Robbe Motoren
DP Racing
Relexz

Jeffrey Herlings (23)

Jeffrey Herlings is 23 jaar oud en geboren te Geldrop.
Name: Jeffrey Herlings
Nickname: The Bullet
Village: Elsendorp
Place of Birth: Geldrop
Date of birth: 12-09-1994
 
Favourite car: Mercedes McLaren
Favourite rider: Ricky Carmichael
Favorite track: Sevlievo, Bulgaria
 
First race: Venray
 
Online
Website: www.jeffreyherlings.eu
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Jeffrey-Herlings-84/121792521223920?fref=ts
Twitter: https://twitter.com/JHerlings84
 
Videoclip
 
 
 

 

 

Laatste 15 artikels

23/05 Wie staan er aan de start in de Grand Prix van Engeland23/05 Jeffrey Herlings vrijdag in Bureau Sport: woon de opnames bij23/05 Meer of minder kilo’s: voor motorcrosser Herlings het verschil tussen winst of verlies21/05 Gebben van Venrooy Kawasaki-rijders scoren goed in GP van Duitsland21/05 Zie de hoge snelheid van Jeffrey Herlings in de eerste ronde van de GP van Duitsland20/05 Herlings and Prado Gain More Momentum in Germany20/05 Zie hoe Herlings en Prado de GP van Duitsland wonnen20/05 Jeffrey Herlings domineert MXGP in Duitsland20/05 Jeffrey Herlings heerst in tweede manche MXGP in Duitsland20/05 Sterke zege voor Jeffrey Herlings in eerste manche MXGP in Duitsland20/05 Herlings and Prado Grab German Qualifying Wins19/05 Zie hoe Herlings en Prado de pole positions pakten in Duitsland19/05 Jeffrey Herlings op gecontroleerde wijze naar de pole position in Duitsland19/05 Jeffrey Herlings ruim snelste in tijdtraining MXGP Duitsland19/05 Herlings 2 en Coldenhoff 6 in vrije training MXGP Duitsland Archief..

Profielfotos

Overige afbeeldingen

Geen afbeeldingen beschikbaar
Femon Parts
TMV
Heli Motors
Deft Family
MXN
Honda Nieuws Internationaal
van Dijck MX Products
VH Special Exhaust
Pro MX Racing
Airfiltercleaner
Stoxon
Acerbis4You
HMX Racing